Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Nümfkakaduu saamine

Go down 
4 posters
AutorTeade
Crystella353
Perepea
Perepea
Crystella353


Female
Linde : 2
Postitusi : 72
Vanus : 30

Nümfkakaduu saamine Empty
PostitaminePealkiri: Nümfkakaduu saamine   Nümfkakaduu saamine Icon_minitimeKolm 19 Nov 2008, 19:37

Rääkige kui te saite omale esimest korda nümfkakaduu ?
Milline oli tema käitumine, kui vana ta oli? Kuidas te ta valisite, miks just tema ? Kas temaga juhtus midagi esimestel päevadel uues kodus?
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Crystella353
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
Sigrid


Female
Linde : 5
Postitusi : 164
Asukoht : Harjumaa
Vanus : 30

Nümfkakaduu saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduu saamine   Nümfkakaduu saamine Icon_minitimeReede 21 Nov 2008, 15:09

Ta käitus täiesti tavaliselt, oli lihtsalt veidi närvilisem kui tavaliselt. Ta oli veidi alla aasta vana. Ma ei valinud teda, mu sõber ei saanud teda lihtsalt enam endale jätta ja ma olin nõus ta endale võtma. Esimesel päeval jätsin ma ta rahule ja lasin tal omi toimetusi teha.
Tagasi üles Go down
Andu
Nooruk
Nooruk
Andu


Male
Linde : 2
Postitusi : 21
Asukoht : Saku
Vanus : 26

Nümfkakaduu saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduu saamine   Nümfkakaduu saamine Icon_minitimeLaup 11 Dets 2010, 22:01

ta oli mingii 2,5 kuud vana alguses puuris oli v2ga agresiivne ei luband silitada harjus 2ra siis 8petasin ta k2e peale tlema nyyd tleb vabalt ise.Oli nii et isaga vaatasime papagoisid mingis poes ja siis ema helistab isale ütleb talle et ostame papagoi mulle ära oligi nii läksime poodi ostsime ära aga miinus oli see et keegi teine juba tahtis selle papagoi ära osta pidime siis ootama mingi 3-4 tundi et uus tuleks.
Tagasi üles Go down
CocatielTuki
Teismeline
Teismeline
CocatielTuki


Male
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Tartu
Vanus : 32

Nümfkakaduu saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduu saamine   Nümfkakaduu saamine Icon_minitimeLaup 25 Juun 2011, 17:53

Minu esimene nümfik oli pooleteise kuu vanune kui ta sain. Leidsin ta netikuulutusest ning alates koorumisest nägin iga paari päevatagant uusi pesakonna pilte. Seal hakkas just üks looduslik hall silma. Kui ta lõpuks endale koju tõin siis lasin tal olla puuris kaks-kolm päeva, et ta saaks rahuneda ja uue ümbrusega harjuda. Käisin teda piilumas aga ei puutunud. Peale neid päevi astus ta puuris olles julgelt näpule. Puurist väljaspool ta nii uljas ei olnud, ei lasknud end puutuda. Nädalaga harjus minuga, istus enamiku ajast õlal, see oli ta lemmik koht. Kui ta oli mul kaks nädalat olnud, siis hakkas mind mööda maja isegi jälitama, kui toast lahkusin siis vilistas mulle järgi ja ootas et ma vastaks, kui vastasin siis lendas järgi, ise pidevalt hõikudes.
Aga õhtuti ja öösiti kui ta oma puuris oli ja juba tukkus, siis ei lubanud ta puuri puutuda ega kätt puuri pista, urises ja nokkis. Igati vahva sell oli, enamiku ajast oli puur lahti, päevadel alati ja öösiti mõnikord.
Very Happy Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nümfkakaduu saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduu saamine   Nümfkakaduu saamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nümfkakaduu saamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» viirukate poegade saamine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Nümfkakaduud-
Hüppa: