Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Viirpapagoi vigastas tiiba.

Go down 
5 posters
AutorTeade
mammu16
Pesamuna
Pesamuna
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 7
Asukoht : keila - tallinn
Vanus : 30

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeNelj 23 Juul 2009, 18:39

papagoi kahjustas oma tiiba ja kohepraegu loomaarstile ka minna ei saa, kuna kedagi pole kodus. ja ükski kliinik vastu ei võta ja ma olen murest lõhkemas. mida ma tegema peaks? lind hoiab oma tiiba üleval ega alla lase ja laseb väljaheiteid, mis on kahtlaselt vedelad. ://

palun kiirelt abi! kui on üldse midagi, mida teha ;((



Muutsin pealkirja informatiivsemaks. tibu
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeNelj 23 Juul 2009, 21:51

Kuidas ta tiiba vigastas ja kas verd ka tuleb? Kas tiib on murdunud? Kas pilti saad saata? Kui on kinnine luumurd, siis peaks lahasesse panema.
Helista sellel numbril 74001086 Ma ei garanteeri, kas nad vastavad, kuid kunagi kui mul tekkis öösel ühe loomakesega hädaolukord, kell oli pool kolm öösel, siis nad vastasid ja andsid nõu.
Tagasi üles Go down
mammu16
Pesamuna
Pesamuna
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 7
Asukoht : keila - tallinn
Vanus : 30

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeReede 24 Juul 2009, 00:33

ma ei oska tõesti öelda, kas on lahtine luumurd või midagi sellist. , no ma üritan kuidagi pilti saata siis.
aga aitäh.
Tagasi üles Go down
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeReede 24 Juul 2009, 01:40

Kas Sinu lind muidu kardab Sind või usaldab Sind ning lubab ennast puudutada? Kui lubab, siis võiksid hellalt ta tiiva üle vaadata ning otsida jälgi kas siis verest või kahjustatud kohast ning võimaluse korral teha ka pilti sellest. Kuidas ta muidu oma tiiba kahjustas? Kas ta lendas hooga millegi vastu või juhtus midagi muud?
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeReede 24 Juul 2009, 07:55

Kas said helistada sellel numbril, mis ma andsin? Kui said, siis mis öeldi? Kuidas tiivake täna tundub?
Tagasi üles Go down
mammu16
Pesamuna
Pesamuna
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 7
Asukoht : keila - tallinn
Vanus : 30

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeReede 24 Juul 2009, 13:08

niisiis. ma sain õnneks täna numbri loomaarsti juures. selle otsimine oli juba tõeline tsirkus, kuna kõik on puhkusel. õnneks õismäel oli arst olemas ja täna käime igatahes ära.
tiib iseenesest on juba parem kui eile. natukene kardab eilsest matsust, aga iseenesest midagi katastroofilist nagu alguses paistis ei ole. õnneks
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeReede 24 Juul 2009, 18:18

Siis on hea, kui kõik veel korda võib saada. Edu teile!
Tagasi üles Go down
viirpapagoid
Tibu
Tibu
viirpapagoid


Linde : 1
Postitusi : 3

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Viirukal tiib katki   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeNelj 19 Juul 2012, 13:09

Ma lasin viirukal lennata ja nüüd on tiib õrnalt verine Sad . Mida teha? Palun aidake!
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitimeNelj 19 Juul 2012, 13:44

Kas lind sai oma puuri minna? Kui rohkem verd ei tule, küllap kriimustas ja paraneb ise ära. Kui lind hoiab oma tiiba kuidagi teisiti kui varem, ning väriseb ja kössitab nurgas, siis peab edasi mõtlema, kui hull asi võiks olla...ja mida teha annab.
Kuidas ta siis lendas, kuhugi vastu seina või akent? Või mõne toalille nagu kaktuse otsa või?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viirpapagoi vigastas tiiba. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirpapagoi vigastas tiiba.   Viirpapagoi vigastas tiiba. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viirpapagoi vigastas tiiba.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Viiru hoiab tiiba kahtlaselt
» Jala vigastused.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: