Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Muusika.

Go down 
+7
Viiru
Kailike
tipsijakluti
Henri
kaili13
Oliver
tibu
11 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeNelj 03 Dets 2009, 20:07

Kas Teie sõbrakestele meeldib muusika? Kuidas nad seda välja näitavad?
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeNelj 03 Dets 2009, 20:31

Minu papagoile meeldib muusika väga hakkab kaasa karjuma , ja vahepeal teeb peaga väga kiireid liigutusi üles alla Very Happy
Tagasi üles Go down
kaili13
Teismeline
Teismeline
avatar


Female
Linde : pole ühtegi
Postitusi : 13

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeNelj 07 Jan 2010, 13:32

Kui ma panen muusika toas käima ja kas ta siis õpib ka midagi?
Tagasi üles Go down
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeNelj 07 Jan 2010, 14:23

Ta võib õppida mõnda muusikas olevat meloodiat laulma, kui Sa seda silmas pead. Smile
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
tipsijakluti
Pesamuna
Pesamuna
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 5
Vanus : 24

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeLaup 09 Jan 2010, 23:02

Kui ma panen musa käima siis noh isane (Kluti)laulab kaasa aga emane (Tipsi)eriti ei laula ,ta on arglik. Muusika. Icon_sad Kuid vahepeal kui nad tõesti koos laulavad siis on nad nagu kisendav laulukoor kes ei oska laulda!
Tagasi üles Go down
Kailike
Teismeline
Teismeline
Kailike


Female
Linde : 2
Postitusi : 12
Asukoht : Tartu
Vanus : 34

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeTeis 23 Veeb 2010, 18:50

Minu viirpapagoi hakkab kõvasti häält tegema ja sama teeb ta ka siis, kui teleka käima panen. Muidu on ta vaikne.
Tagasi üles Go down
Viiru
Teismeline
Teismeline
Viiru


Female
Linde : 1
Postitusi : 12
Asukoht : Tallinn
Vanus : 26

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeReede 06 Aug 2010, 11:29

Minu väike isane viiru hakkab piuksuma ja siristama kui ma musa käima panen! Muusika. Icon_biggrinta on siis nii nunnu!
Tagasi üles Go down
CocatielTuki
Teismeline
Teismeline
CocatielTuki


Male
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Tartu
Vanus : 32

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeLaup 04 Sept 2010, 09:08

Kuigi on öeldud et ei tohiks toas pidev muusika jm helid olla siis mul on siiski muusika koguaeg mängimas, ööl kui päeval ja minu Tukit see ei häiri, tema õppeedukus on suur ja ta kuulab mind, mitte muusikat. Ei sa öelda et talle meeldiks aga samas ei väida ka vastupidist Smile
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeLaup 04 Sept 2010, 10:37

Ma polegi sellist ütlust kuulnud, pidevate helide kohta toas. Ehk oleneb kõik helide tugevusest. Kui makk üürgab, siis loomulikult on lind häiritud. Vaikne muusika on omal kohal, ma arvan. Sest mets ja loodus on kõikvõimalike helisi täis, kogu aeg. Smile
Tagasi üles Go down
CocatielTuki
Teismeline
Teismeline
CocatielTuki


Male
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Tartu
Vanus : 32

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeLaup 04 Sept 2010, 11:05

vabandan, minu viga. Pidevaid helisid ei tohiks olla kui on soov linnuga hästi palju suhelda, pidevad kõrvalised helid võivad tema õpihimu ja suhtlushimu vähendada või segada.
Kõrvalised helid siis vali telekas, makk jms.


Viimati muutis seda Pille (Laup 04 Sept 2010, 12:24). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : lisa)
Tagasi üles Go down
kerlike98
Teismeline
Teismeline
kerlike98


Female
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Kuressaare
Vanus : 26

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeLaup 20 Nov 2010, 21:05

Aga mis muusika sobib kõige rohkem papagoile,mis neile meeldib kuulata??kas klassikut või jazz muusikat??või ültse rocki nagu see kakaduu rockis rocki muusika järgi.( https://www.youtube.com/watch?v=utkb1nOJnD4 )
Tagasi üles Go down
http://www.papagoimaja.forum.co.ee/
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimePüh 21 Nov 2010, 09:02

Kõik oleneb linnu oma maitsest. Minu ühele nümfile meeldib teiste lindude laul. Samas olen kohanud sulelist, kes oli võlutud iseenda häälest.
Tagasi üles Go down
Allu445
Pesamuna
Pesamuna
Allu445


Female
Linde : 1
Postitusi : 5
Asukoht : Tallinn
Vanus : 28

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeTeis 21 Dets 2010, 17:02

Aga minu viirule meeldib hoopis midagi muud.. Ma olen ise ka üllatunud. Talle meeldib nimelt Justin Bieber - Favorite girl Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeTeis 28 Dets 2010, 17:12

Leidsin ühe huvitava video, kuidas üks lind muusikat naudib. https://www.youtube.com/watch?v=dglPLht3rps&feature=related
Tagasi üles Go down
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitimeTeis 03 Jan 2012, 16:52

Ma olen seda videot ise ka vaadanud Very Happy . Minu isased hakavad muusika peale ise ka siristama.

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Muusika. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muusika.   Muusika. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Muusika.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: