Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuidas saada papagoi toas lendama.

Go down 
+6
Pille
ninnu67
ljuba
mammu16
Noora
tibu
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kuidas saada papagoi toas lendama. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas saada papagoi toas lendama.   Kuidas saada papagoi toas lendama. - Page 2 Icon_minitimeTeis 28 Juul 2009, 20:56

First topic message reminder :

mammu16 kirjutas:
nii, nimelt minu viirul oli algselt vägasuur puur, seega teda lahti laskma ei pidanud. kuid selle puuriga ja viirpapagoiga juhtus väike õnnetus, kõik sai juhuslikult korda, aga puuri pidi väiksema vastu välja vahetama. niisiis, otsustasin viiru toas lahti lasta, kuna ta pole veel täisealinegi, siis ma mõtlesin et küll ära harjub.
alguses ta välja tulla ei tahtnudki, tee mis tahad. siis tõstsin käega välja, aga ma ei tea mis tal on selle lendamisega. ta lendas vastu seina, pauguga. no ma mõtlesin et okei ikka juhtub, aga järgmine päev jälle ja enam ma väga ei julge teda lahti lasta. mis ma tegema peaks?
ma ei saa ise ka väga aru, ma arvan et ta ei oska maanduda või midagi, igatahes iga lend lõppeb tal vastu seina.
palun aidake!
Tagasi üles Go down

AutorTeade
kerlykaz
Teismeline
Teismeline
kerlykaz


Female
Linde : 2
Postitusi : 12
Asukoht : Saue
Vanus : 35

Kuidas saada papagoi toas lendama. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada papagoi toas lendama.   Kuidas saada papagoi toas lendama. - Page 2 Icon_minitimeKolm 28 Okt 2015, 00:54

ja siis veel seline küsimus,et kuidas on lood nende valgusega. Et kas tahavad palju valgust vms. Sest öösiti me tekki peale ei pane kuan meil toad päris pimedad. Aga päeval kuidas nile meeldib ja õhtuoolikul et kas ikka rohkem valgem või pigem hämaram.
Tagasi üles Go down
http://barbykaz17@hotmail.com
 
Kuidas saada papagoi toas lendama.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuidas saada papagoi puuri tagasi?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: