Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).

Go down 
4 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeReede 08 Juul 2011, 13:32

Paljud inimesed kes üürivad välja korterit ei taha üürnike, kellel on koer või kass. Aga nad ei tea, et on veel üks levinud elukas, kes on hullem kui koer ja kass kokku. See on papagoi.


Siin teemas on võimalus tuua fotode või videode abil välja papagoide varjukülg.


Viimati muutis seda tibu (Laup 18 Aug 2012, 15:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeReede 08 Juul 2011, 13:50

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). 2m7yfqp

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). 29eoj6h

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). 71tmb5

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Ojo860




Viimati muutis seda tibu (Nelj 12 Märts 2015, 09:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
lutikas
Pesamuna
Pesamuna
lutikas


Linde : 2
Postitusi : 5

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeReede 08 Juul 2011, 22:05


Oma kogemustest võin öelda,et eelmises korteris olid mul ka viirpapagoid lahti sageli ja

närisid läbi toalille varsi, seinakellalt ulatusid koorima tapeeti ( liimisin kleeplindi

haarde ulatusse)jne. Uues korteris panin puuriga nurka suure peegli ja mitmes tasapinna

õrred - all oleva kapi katsin ajalehega mida vahetan ülepäeviti....

Puurist väljudes tehakse virgutus lennud mööda tuba, ehmudes lennatakse korraks

kardinapuule aga muidu kulgeb elu puuri ümber õrtel, puuri peal ja peegli ees

ning mul pole küll nüüd nurinat nende üle. Tegevuseks panen lehteteta kase - või

õunapuuoksi ja prahimasinate järelt saan prahi koristada koos ajalehega.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeLaup 09 Juul 2011, 09:44

Selles teemas ma pean silmas just varjukülgi.


Viimati muutis seda tibu (Nelj 12 Märts 2015, 09:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeKolm 19 Juun 2013, 00:16

Noh, mul mõned fotod on aja jooksul kogunenud. Siinkohal soovin vaid ühe tegevuse tõsta esile kui papagoi varjukülje, mis mind tõesti pahandab. Igale tehtud teole on mul seletuskiri juurde. Kõik on kas välja vabandatav, olen kaasosaline, jpm taolist andestamist.

http://tinypic.com/r/2n68d1v/5 - seda teeb suur papagoi, närib seinast krohvi maha. Kahe õhtu jooksul kogunenud prügi. On puuoksi ja mänguasju, kaltsiumikivi, kuid vahel leiab ta kardinapuu tagant  põnevamat toimetamist. Vot see mulle ei meeldi.
Kardinad on paeltega sõlmitud kardinapuule, sest (plastmass)klambrid on tõmbenumber suure papagoi jaoks. 

http://tinypic.com/r/n6b2pl/5 - ventilatsioonitoru köögis. Taas suure papagoi temp. Ta teab juba et ei tohi, nii et valib hetke kui keegi ei näe. Need on need hetked kui ma papagoiga konkreetselt ei tegele, on tavaline ajaveetmise-aeg, kus seltsiks on veel teisigi papagoisid - kes nokka toru sisse ei löö. Samas aga, seesama tembutaja on valmis mind üksi ootama, kui temaga mängin ja pean mitmeid kordi mängu pooleli jätma, et korraks teise tuppa minna (näiteks vaatama rõdule, kas seal on kõik korras teiste papagoidega). Siis ta istub tooli seljatoel ja rahulikult ootab, mitte kusagile ei liigu. Nii et märksõna siis oleks: pühendumine linnule, ta peab tunnetama et tema jaoks ollakse kogu aeg olemas, temaga tegeletakse ja "hoitakse silm peal". Mis paraku pole alati võimalik, ja võib-olla oleks isegi kurnav - mõlemale. 

http://tinypic.com/r/2s9rasw/5 , http://tinypic.com/r/k1sx8m/5 , http://tinypic.com/r/2u7p2ms/5
sellise kauni taiese jättis mulle mälestuseks üks emaslind, kellele loovutasin lõpuks selle Võõrsõnade leksikoni, õigemini andsin alla ja jätsin talle ta lemmiktegevuse. Mul ei olnud tollest raamatust kahju. Mõnede teiste eksemplaride ümbriskaaned kahjuks samuti said kannatada, mis mulle niiväga ei meeldinud, neid pole võimalik asendada, tegelikult polnud see mul enam meeleski.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeKolm 19 Juun 2013, 09:10

Minul vist kahjuks pilte ei ole, aga jah, ka minul on papagoid palju pahandust teinud. Ühesõnaga võib öelda, et nad närivad kõike, mis kätte saavad. Minul on näiteks tapeeti, raamatuid, lage, lilli, kapiääri, juhtmeid jm närinud. Lillepotist siblivad kõik mulla välja ja pilluvad selle mööda tuba laiali. Mitmekesi on papagoid lahtiselt ikka tõsised tüütused.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitimeNelj 12 Märts 2015, 09:45

Granaatõunamahl uuel pabertapeedil.
Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). 2rzxpvo

Närimisjälg.
Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). T80o4i
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).   Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi). Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mida teeb papagoi sinu koduga. (Enne kui võtad papagoi).
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?
» Mida peaksite teadma kui soovite koju tuua papagoi(d).

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: